Televizor Vox 50SBV684U Smart, DLED, 4k UHD, 50" (127 cm), DVB-T2/C/S2
4,9
(11)
32.391,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 14.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 50SBV684U |
4,8
(6)
30.591 RSD
NEDOSTUPAN
5,0
(18)
24.990 RSD
22.491 RSD
4,9
(4)
35.990 RSD
32.391 RSD
38.990 RSD
35.091 RSD
4,7
(22)
29.990 RSD
26.991 RSD
63.891 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 14.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.