Televizor Vox 32GTQ500H Smart, QLED, HD, 32"(81 cm), DVB-C/S2/T2
4,8
(13)
16.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 2 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - Smart TV mogućnosti - Google Assistant - Google Cast - Aplikacije: - Netflix - Amazon Prime Video - Disney+ - YouTube - Slika - Broj boja 16.7 miliona - Podržani video kodek H.265 - 60 Hz |
| Težina | 4.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 32GTQ500H |
4,6
(24)
13.490 RSD
4,7
(10)
17.490 RSD
NEDOSTUPAN
3,4
(5)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(10)
16.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 2 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - Smart TV mogućnosti - Google Assistant - Google Cast - Aplikacije: - Netflix - Amazon Prime Video - Disney+ - YouTube - Slika - Broj boja 16.7 miliona - Podržani video kodek H.265 - 60 Hz |
| Težina | 4.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.