Televizor Vox 24CBH080B LED, HD Ready, 24"(61cm), DVB-T2/C/S2
3,9
(9)
10.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 24'' (61 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 2.90 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 24CBH080B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,4
(11)
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(8)
14.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(19)
15.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(14)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(10)
17.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(14)
10.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 24'' (61 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 2.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.