Televizor Vivax 65UHD10K Smart, LED, 4K UHD, 65"(165cm), DVB-T2/C/S2
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |
| Karakteristike | - odnos stranica: 16:9 - temperature boje: Cold/Normal/Warm/User - podešavanje pozadinskog osvjetljenja - Film Mode (3:2 pull down) - 400 Hz Clear Motion Engine (CME) - AV Sistem PAL, NTSC, SECAM - Programskih mesta (analog) 99 - Programskih mesta DTV (T+C+S) 1000 + 1000 + 4000 - Osvetljenje slike Home mode 330 Cd/m2 - Kontrast 5000:1 (typ.) - Vreme odziva 5 ms (typ.) |
| Ostali priključci | - RF ulaz (Antena) - F Input (Sattelite) - RJ45 - Audio/CVBS ulaz (Composite) 1x, Mini 3,5 mm - Audio/CVBS Izlaz (Composite) 1, 2x RCA Audio - SPDIF - CI+ |
| Težina | 19.80 kg |
| Uvoznik | KimTec |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 65UHD10K |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
35.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
54.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
3,7
4,4
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | G |