Televizor Vivax 32LE114T2S2 LED, HD Ready, 32"(81cm), DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-T MPEG
4,4
(16)
13.490,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 3.50 kg |
| Uvoznik | KimTec |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 32LE114T2S2 |
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
5,0
(9)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(6)
14.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(13)
14.890 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(12)
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
16.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | F |
| Težina | 3.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.