Televizor Tesla 55E655BUW Smart, LED, 4K UHD, 55''(140 cm), DVB-T/T2/C/S/S2
34.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x3 |
| USB | x2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | E |
| Težina | 14.70 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 55E655BUW |
42.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(13)
39.999 RSD
NEDOSTUPAN
49.999 RSD
NEDOSTUPAN
47.999 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x3 |
| USB | x2 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | E |
| Težina | 14.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.