Televizor Tesla 32E325BH LED, HD Ready, 32"(81cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,6
(21)
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - Dinamički kontrast: 3000:1 - Vreme odziva: 8.5 s - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - Podešavanje odnosa stranica - Kontrola pozadinskog osvetljenja - HDMI režim - Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) - Ekvilajzer - Dolby Processing |
| Ostali priključci | - CI - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Koaksijalni audio izlaz |
| Težina | 3.50 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 32E325BH |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,1
(11)
15.590 RSD
4,7
(9)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(16)
13.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(9)
12.490 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | Direct LED (DLED) |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 3 godine |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - Dinamički kontrast: 3000:1 - Vreme odziva: 8.5 s - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° - Podešavanje odnosa stranica - Kontrola pozadinskog osvetljenja - HDMI režim - Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W) - Ekvilajzer - Dolby Processing |
| Ostali priključci | - CI - AV ulaz - RF ulaz - LNB ulaz - Koaksijalni audio izlaz |
| Težina | 3.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.