Televizor Samsung QE50Q67CAUXXH Smart, QLED, 4K UHD, 50"(127cm)
4,5
(16)
69.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 11.80 kg |
| Uvoznik | KimTec |
| Zemlja porekla | - |
| Model | QE50Q67CAUXXH |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
149.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(7)
41.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(13)
55.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(7)
48.990 RSD
NEDOSTUPAN
27.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(14)
36.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Tip ekrana | QLED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 11.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.