Televizor Philips 55PUT7630/10 Smart, LED, 4K UHD, 55"(139 cm), DVB-T/T2/C
4,8
(17)
39.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 2.98 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 55PUT7630/10 |
5,0
(4)
29.990 RSD
4,9
(25)
46.990 RSD
4,7
(7)
96.990 RSD
4,8
(15)
25.990 RSD
4,5
(6)
62.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(6)
59.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 55" (140 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 3 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | G |
| Težina | 2.98 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.