Televizor Philips 43PUS7000/12 Smart, LED, 4K UHD 43"(109 cm), DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
29.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Opis ekrana | - Crystal Clear, ECO, Igra, HDR 10+ kompatibilnost, Kućni bioskop, Monitor, Micro Dimming, Ultra Resolution - 60 Hz |
| Težina | 8.56 kg |
| Uvoznik | MISON D.O.O BEOGRAD (ZEMUN) |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 43PUS7000/12 |
32.990 RSD
57.990 RSD
46.990 RSD
44.990 RSD
59.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 43'' (109 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 3 |
| USB | x 2 |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Opis ekrana | - Crystal Clear, ECO, Igra, HDR 10+ kompatibilnost, Kućni bioskop, Monitor, Micro Dimming, Ultra Resolution - 60 Hz |
| Težina | 8.56 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.