Televizor Hisense H50A6N Smart, LED, 4K UHD, 50"(127cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,7
(10)
34.999,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - Operativni sistem: VIDAA - Osvežavanje: 60 Hz - High Dynamic Range (HDR): Da - Standardni kontrast: 5000:1 - Bluetooth - LAN priključak - Vreme odziva: 9.5 ms - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° |
| Funkcije | - Deljenje ekrana - Deljenje sadržaja: DMP/DMR - Podrška za Apple Airplay 2 Aplikacije: - Youtube - Netflix - Prime Video - Rakuten TV - AppleTV+ - Disney+ - VIDAA Art - Plex - Game Center - DAZN - EON - UEFA TV - AccuWeather - App Store |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - 2 x RF ulaz - Audio (L/R) izlaz - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 10.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | H50A6N |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,8
(12)
29.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(13)
39.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(6)
55.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,4
(9)
74.999 RSD
NEDOSTUPAN
74.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(8)
109.999 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD |
| Smart TV | Da |
| Android | Ne |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Garancija | 5 godina uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Energetski razred | E |
| Karakteristike | - Operativni sistem: VIDAA - Osvežavanje: 60 Hz - High Dynamic Range (HDR): Da - Standardni kontrast: 5000:1 - Bluetooth - LAN priključak - Vreme odziva: 9.5 ms - Wi-Fi: Wi-Fi (ugrađen) - Ugao gledanja (H°/V°): 178°/178° |
| Funkcije | - Deljenje ekrana - Deljenje sadržaja: DMP/DMR - Podrška za Apple Airplay 2 Aplikacije: - Youtube - Netflix - Prime Video - Rakuten TV - AppleTV+ - Disney+ - VIDAA Art - Plex - Game Center - DAZN - EON - UEFA TV - AccuWeather - App Store |
| Ostali priključci | - CI+ - AV ulaz - 2 x RF ulaz - Audio (L/R) izlaz - Digitalni optički audio izlaz - Izlaz za slušalice |
| Težina | 10.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.