Televizor Hisense H32A4Q Smart, LED, HD Ready, 32"(81cm), DVB-T/T2/C/S/S2
17.999,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 2 |
| USB | x 1 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | F |
| Težina | 3.90 kg |
| Uvoznik | EWECOMP DOO, ZEMUN |
| Zemlja porekla | - |
| Model | H32A4Q |
4,6
(16)
22.990 RSD
5,0
(16)
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(11)
14.490 RSD
4,6
(9)
17.999 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 32" (81 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | LED |
| Rezolucija ekrana | 1366x768 (HD Ready) |
| Smart TV | Da |
| HDMI | x 2 |
| USB | x 1 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Energetski razred | F |
| Težina | 3.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.