Televizor Hisense 65U7Q PRO Smart, ULED, 4K UHD, 65"(165 cm), DVB-T/T2/C/S/S2
4,6
(15)
94.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | ULED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 4 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 21.60 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 65U7Q PRO Smart |
4,7
(15)
57.990 RSD
4,8
(25)
94.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(8)
72.999 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(25)
46.990 RSD
5,0
(4)
31.990 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| DVBT2 | Da |
| Tip ekrana | ULED |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 piksela |
| Smart TV | Da |
| HDMI | - 4 x |
| USB | - 2 x |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 21.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.