Telefon Panasonic KX-TS580GC
3.231,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Žični telefoni |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 196 x 190 x 95 mm |
| Težina | 0.50 kg |
| Uvoznik | FLUTTO DOO, BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | KX-TS580GC |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Žični telefoni |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 196 x 190 x 95 mm |
| Težina | 0.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.