Tablet eSTAR Beauty MID7399
4,6
(14)
8.990,00
Poslednja cena
Da mališani imaju pravu zabavu, sada na većem ekranu, ne propustite da im nabavite super tablet sa standardnom dijagonalom od 7’’ za potpun doživljaj gledanja crtaća.
A da taj doživljaj bude još potpuniji, E Star je obezbedio i kreativne maske za tablet koje pored toga što štite uređaj, izgledaju i veoma zabavno. Bilo da ste fan superheroja ili volite klasične Looney crtaće, za svaki tablet imate mogućnost da birate koja maska će ga ukrasiti.
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 9.0 Pie |
| CPU | - Rockchip3326 Quad-core ARM Cortex-A35 - 4 x 1.3 GHz |
| Dijagonala ekrana | 7.0" |
| Rezolucija ekrana | 600x1024 piksela |
| RAM memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Kamera (prednja) | 0.3 MP |
| USB opcije | Micro-USB |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Crna |
| Baterija | Lithium ion 2400mAh |
| Dimenzije | 191.50 x 109.50 x 10.5 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.28 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MID7399 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 9.0 Pie |
| CPU | - Rockchip3326 Quad-core ARM Cortex-A35 - 4 x 1.3 GHz |
| Dijagonala ekrana | 7.0" |
| Rezolucija ekrana | 600x1024 piksela |
| RAM memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Kamera (prednja) | 0.3 MP |
| USB opcije | Micro-USB |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Crna |
| Baterija | Lithium ion 2400mAh |
| Dimenzije | 191.50 x 109.50 x 10.5 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.28 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.