Štapni usisivač Gorenje SVC259441NFGO
19.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 350 W |
| Zapremina kese / posude | 0,6 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Da |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Bežična upotreba: Da - LED osvetljenje: Da - Način čuvanja: Zidno kućište - Usisna snaga: 125 W - Vreme punjenja: 4 h |
| Oprema | - Motorizovana četka za nameštaj - Dugi nastavak za uske prostore - Nastavak za prašinu 2u1 |
| Težina | 5.50 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SVC259441NFGO |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 350 W |
| Zapremina kese / posude | 0,6 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Da |
| Boja | Crna / Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Bežična upotreba: Da - LED osvetljenje: Da - Način čuvanja: Zidno kućište - Usisna snaga: 125 W - Vreme punjenja: 4 h |
| Oprema | - Motorizovana četka za nameštaj - Dugi nastavak za uske prostore - Nastavak za prašinu 2u1 |
| Težina | 5.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.