Stajler za kosu ProfiCare PC-HAS3011
4,7
(11)
2.190,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 600 W |
| Temperatura | 2 nivoa °C |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.00 kg |
| Uvoznik | CTC UNIT DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | PC-HAS3011 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 600 W |
| Temperatura | 2 nivoa °C |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.