Stajler Rowenta CF9528
4,9
(9)
10.490,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Četka za kosu |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | - Automatska rotacija - Sušenje i oblikovanje - Oblikovanje - Opuštene lokne - Feniranje - Sušenje - Torbica za četku - Kukica za kačenje - Demontažna rešetka - Alternativna rotacija - Generator jona -- Dodatni pribor uključen - Štitnici za četke - Više prečnika - Funkcije Sušenje, feniranje i rotacija - Obloga Keramička - Udar hladnog vazduha - Podešavanja protoka vazduha 2 - Podešavanje Brzine / Temperature 2 - Dužina priključnog kabla 1.8 |
| Težina | 0.80 kg |
| Uvoznik | SEB Group |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | CF9528 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Četka za kosu |
| Snaga uređaja | 1000 W |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | - Automatska rotacija - Sušenje i oblikovanje - Oblikovanje - Opuštene lokne - Feniranje - Sušenje - Torbica za četku - Kukica za kačenje - Demontažna rešetka - Alternativna rotacija - Generator jona -- Dodatni pribor uključen - Štitnici za četke - Više prečnika - Funkcije Sušenje, feniranje i rotacija - Obloga Keramička - Udar hladnog vazduha - Podešavanja protoka vazduha 2 - Podešavanje Brzine / Temperature 2 - Dužina priključnog kabla 1.8 |
| Težina | 0.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.