Stajler Rowenta CF324L
4,3
(8)
5.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Rowenta x KARL LAGERFELD konusni uvijač za kosu stvara prelepe kovrdže i talase – za sasvim prirodan izgled i glamur u jednom brzom potezu.
Konusni uvijač profesionalnog dizajna za prirodne kovrdže bez napora, sa vrhunskim dizajnom za božanstvene, sasvim prirodne kovrdže u samo jednom, jednostavnom i brzom potezu.
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 40 W |
| Temperatura | 200 °C |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.20 kg |
| Uvoznik | MALI KUĆNI APARATI DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | CF324L |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Stajler |
| Snaga uređaja | 40 W |
| Temperatura | 200 °C |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.