Šporet na čvrsto gorivo Alfa Plam 85G, crni, levi
4,8
(22)
76.491,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Šporeti |
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 8 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Boja | Crna |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 85 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Težina | 145.00 kg |
| Proizvođač | Alfa Plam |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | Alfa Plam 85G, crni, levi |
4,1
(14)
49.990 RSD
44.991 RSD
4,9
(15)
74.691 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(9)
49.990 RSD
44.991 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Šporeti |
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 8 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Boja | Crna |
| Pozicija dimne cevi | Levo |
| Širina | 85 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Težina | 145.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.