Šporet Alfa 90 HET D
4,8
(4)
83.691,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
Boja - opcije
Pozicija dimne cevi - opcije
| Vrsta aparata | Etažni |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 13 kW |
| Boja | Bela |
| Pozicija dimne cevi | Desno |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Težina | 175.00 kg |
| Proizvođač | ALFA-PLAM AD |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |
| Model | 90HET |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Etažni |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 13 kW |
| Boja | Bela |
| Pozicija dimne cevi | Desno |
| Širina | 90 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Težina | 175.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.