Side by side frižider Gorenje NRS917E41X
4,7
(22)
87.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Side by side frižideri |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 197 l |
| Zapremina frižidera | 347 l |
| Širina | 91 cm |
| Visina | 178,6 cm |
| Dubina | 61,5 cm |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Karakteristike | - Elektronsko upravljanje SensoTech: Da - Indikator temperature: Digitalni pokazatelj temperature frižidera i zamrzivača - Indikator za otvorena vrata: Zvučni alarm - Svetlosni signal za predugo otvorena vrata: Da - Podesiva temperatura zamrzivača: Da - Otapanje frižiderskog prostora: Automatsko - Otapanje zamrzivačkog prostora: Automatsko - Bravica na vratima za zaključavanje: Ne - Prekidač za brzo zamrzavanje: Da - NoFrost: NoFrost Plus - Kruženje vazduha: MultiFlow hlađenje u frižideru - EcoMode: Da - Polica za flaše u vratima: Posuda za flaše sa držačem - Posude na vratima frižidera: 3 police u vratima - Osvetljenje frižidera: LED osvetljenje na plafonu - Broj staklenih polica u rashladnom prostoru: 5 - Posuda za jaja: 2/12 - Posude u vratima zamrzivača: 3 - Prostor za zamrzavanje: 2 fioke - Osvetljenje zamrzivačkog prostora: LED osvetljenje - Broj staklenih polica u zamrzivačkom delu: 3 |
| Težina | 90.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | NRS917E41X |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Side by side frižideri |
| Energetski razred | E |
| Zapremina zamrzivača | 197 l |
| Zapremina frižidera | 347 l |
| Širina | 91 cm |
| Visina | 178,6 cm |
| Dubina | 61,5 cm |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 + 3 godine |
| Karakteristike | - Elektronsko upravljanje SensoTech: Da - Indikator temperature: Digitalni pokazatelj temperature frižidera i zamrzivača - Indikator za otvorena vrata: Zvučni alarm - Svetlosni signal za predugo otvorena vrata: Da - Podesiva temperatura zamrzivača: Da - Otapanje frižiderskog prostora: Automatsko - Otapanje zamrzivačkog prostora: Automatsko - Bravica na vratima za zaključavanje: Ne - Prekidač za brzo zamrzavanje: Da - NoFrost: NoFrost Plus - Kruženje vazduha: MultiFlow hlađenje u frižideru - EcoMode: Da - Polica za flaše u vratima: Posuda za flaše sa držačem - Posude na vratima frižidera: 3 police u vratima - Osvetljenje frižidera: LED osvetljenje na plafonu - Broj staklenih polica u rashladnom prostoru: 5 - Posuda za jaja: 2/12 - Posude u vratima zamrzivača: 3 - Prostor za zamrzavanje: 2 fioke - Osvetljenje zamrzivačkog prostora: LED osvetljenje - Broj staklenih polica u zamrzivačkom delu: 3 |
| Težina | 90.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.