Ruter Xiaomi 4C
1.590,00
Poslednja cena
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 188mm x 175mm x 100.5mm |
| Memorija | - Interna: 16MB - RAM memorija: 64MB |
| Ostalo | - Dodatne funkcije: Mi WiFi app - Upravljanje: Mi WiFi aplikacija |
| Težina | 0.40 kg |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 4C |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 188mm x 175mm x 100.5mm |
| Memorija | - Interna: 16MB - RAM memorija: 64MB |
| Ostalo | - Dodatne funkcije: Mi WiFi app - Upravljanje: Mi WiFi aplikacija |
| Težina | 0.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.