Ručni paročistač Vox SC603
5.190,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Pritisak pare | 3,5 bar |
| Snaga | 1050 W |
| Zapremina rezervoara | 0,38 l |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Vreme rada: do 10 min - Protok pare: 30 g/min - Dužina creva: 3.5 m |
| Oprema | - 1 x Fleksibilno crevo 55 cm - 1 x Mlaznica - 1 x Savitljiva mlaznica, krpa - 1 x Alat za čišćenje prozora - 1 x Levak - 1 x Četka |
| Težina | 1.93 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SC603 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Pritisak pare | 3,5 bar |
| Snaga | 1050 W |
| Zapremina rezervoara | 0,38 l |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Vreme rada: do 10 min - Protok pare: 30 g/min - Dužina creva: 3.5 m |
| Oprema | - 1 x Fleksibilno crevo 55 cm - 1 x Mlaznica - 1 x Savitljiva mlaznica, krpa - 1 x Alat za čišćenje prozora - 1 x Levak - 1 x Četka |
| Težina | 1.93 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.