Rashladna vitrina Vox CR216WB
4,9
(13)
49.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Frižideri bez komore za zamrzavanje |
| Energetski razred | B |
| Zapremina zamrzivača | l |
| Zapremina frižidera | 216 l |
| Širina | 52 cm |
| Visina | 174,7 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Boja | Bela |
| Težina | 56.00 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CR216WB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Frižideri bez komore za zamrzavanje |
| Energetski razred | B |
| Zapremina zamrzivača | l |
| Zapremina frižidera | 216 l |
| Širina | 52 cm |
| Visina | 174,7 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Boja | Bela |
| Težina | 56.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.