Radio prenosni 6227PK
2.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 5 W |
| Napajanje | - Micro USB 5V min 1000mA (adapter nije u sklopu), ugrađeni Li-Ion 18650 akumulator (zamenljiv) ili 2 x 1.5 V D (LR20) baterije (nisu u sklopu) |
| Dimenzije | 167x120x80 mm |
| Bluetooth | Da |
| Ostali priključci | - USB ulaz, ulaz za microSD karticu (max. 32 GB) |
| Težina | 0.57 kg |
| Uvoznik | MUSICMAN TR, KRALJEVO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 6227PK |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 5 W |
| Napajanje | - Micro USB 5V min 1000mA (adapter nije u sklopu), ugrađeni Li-Ion 18650 akumulator (zamenljiv) ili 2 x 1.5 V D (LR20) baterije (nisu u sklopu) |
| Dimenzije | 167x120x80 mm |
| Bluetooth | Da |
| Ostali priključci | - USB ulaz, ulaz za microSD karticu (max. 32 GB) |
| Težina | 0.57 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.