Radio Denver DAB-46 beli
5.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Radio tuner | Analogni |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 2 W |
| Dimenzije | 17 x 10 x 7.5 cm |
| Težina | 0.55 kg |
| Uvoznik | REFOTB D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | DAB-46 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Radio tuner | Analogni |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 2 W |
| Dimenzije | 17 x 10 x 7.5 cm |
| Težina | 0.55 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.