Računar CTPC Advance Ryzen 5 5500/B450/32GB/1TB/6650 XT
4,6
(7)
80.991,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
| Procesor | AMD® Ryzen 5 5500U |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| RAM memorija | 32 GB |
| SSD | 1 TB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Opis procesora | - Procesor AMD® Ryzen 5 500 - CPU broj jezgara: 6 core - CPU radna frekvencija: 3600MHz - CPU threads: 12 - Keš memorija: 16MB - Tip:AMD Ryzen 5 - CPU turbo frekvencija: 4200MHz - Model procesora: 5500 |
| Opis grafičke kartice | - Model neintegrisane grafičke kartice: XFX Speedster AMD Radeon RX 6650 XT - Tip memorije grafičke kartice: GDDR6 - Grafička memorija (VRAM): 8GB |
| Povezivanje | - Matična ploča: - 4 X USB-A 3.2 Gen 1 port - 2 x USB-A 2.0 port - 1 x BIOS FlashBack dugme - 1 x PS/2 kombo port za tastaturu i miš - 1 x LAN (RJ-45) port - 3 x Audio port - Grafička karta: - 1 x HDMI 2.1 - 3 x DisplayPort 1.4 |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Rashladna snaga | DEEPCOOL ICE EDGE Mini FS V2.0 vazdušno hlađenje W |
| Kućište | IG-MAX N1903 REFLEX 4F |
| Matična ploča | ASUS PRIME B450M-K II |
| Težina | 4.30 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CTPC Advance Ryzen 5 5500/B450/32GB/1TB/6650 XT |
4,9
(4)
78.291 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | AMD® Ryzen 5 5500U |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| RAM memorija | 32 GB |
| SSD | 1 TB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Opis procesora | - Procesor AMD® Ryzen 5 500 - CPU broj jezgara: 6 core - CPU radna frekvencija: 3600MHz - CPU threads: 12 - Keš memorija: 16MB - Tip:AMD Ryzen 5 - CPU turbo frekvencija: 4200MHz - Model procesora: 5500 |
| Opis grafičke kartice | - Model neintegrisane grafičke kartice: XFX Speedster AMD Radeon RX 6650 XT - Tip memorije grafičke kartice: GDDR6 - Grafička memorija (VRAM): 8GB |
| Povezivanje | - Matična ploča: - 4 X USB-A 3.2 Gen 1 port - 2 x USB-A 2.0 port - 1 x BIOS FlashBack dugme - 1 x PS/2 kombo port za tastaturu i miš - 1 x LAN (RJ-45) port - 3 x Audio port - Grafička karta: - 1 x HDMI 2.1 - 3 x DisplayPort 1.4 |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Rashladna snaga | DEEPCOOL ICE EDGE Mini FS V2.0 vazdušno hlađenje W |
| Kućište | IG-MAX N1903 REFLEX 4F |
| Matična ploča | ASUS PRIME B450M-K II |
| Težina | 4.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.