Prenosivi punjač TNB PBU30000 power bank 30000mAh crni
5.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Snaga | 10 W |
| Povezivanje | - 2 x USB-A - Micro USB - USB-C |
| Baterija | - Kapacitet baterije: 30000 mAh |
| Težina | 0.40 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | PBU30000 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Snaga | 10 W |
| Povezivanje | - 2 x USB-A - Micro USB - USB-C |
| Baterija | - Kapacitet baterije: 30000 mAh |
| Težina | 0.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.