Potopna pumpa za otpadnu vodu ravna Karcher SP9.000
11.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Žuta |
| Snaga | 280W |
| Dimenzije | 22,7 × 24 × 26,2 cm |
| Karakteristike | - Maksimalni kapacitet < 9000 l/h - Pritisak 0,6 bar - Dubina uranjanja 7 m - Priključni kabl 10 m - Ravno usisavanje (Flat), plovni prekidač, keramička zaptivka sa kliznim prstenom |
| Težina | 4.20 kg |
| Uvoznik | KARCHER d.o.o. Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SP9.000 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Žuta |
| Snaga | 280W |
| Dimenzije | 22,7 × 24 × 26,2 cm |
| Karakteristike | - Maksimalni kapacitet < 9000 l/h - Pritisak 0,6 bar - Dubina uranjanja 7 m - Priključni kabl 10 m - Ravno usisavanje (Flat), plovni prekidač, keramička zaptivka sa kliznim prstenom |
| Težina | 4.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.