Pegla Gorenje SIH3200DB
4,4
(19)
5.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 3200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Plava |
| Karakteristike | - Izuzetno veliki otvor sa poklopcem - Regulator temperature - Kontrolna sijalica za nizak nivo vode |
| Funkcije | - Sistem protiv kapljanja - Funkcija samočišćenja - Vertikalno ispuštanje pare - Suvo peglanje - Sistem protiv stvaranja vodenog kamenca - 3 nivoa podešavanja pare |
| Oprema | - 1 x Posuda za dolivanje vode |
| Težina | 1.80 kg |
| Uvoznik | Gorenje |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SIH3200DB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 3200 W |
| Grejna ploča | Keramička |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Plava |
| Karakteristike | - Izuzetno veliki otvor sa poklopcem - Regulator temperature - Kontrolna sijalica za nizak nivo vode |
| Funkcije | - Sistem protiv kapljanja - Funkcija samočišćenja - Vertikalno ispuštanje pare - Suvo peglanje - Sistem protiv stvaranja vodenog kamenca - 3 nivoa podešavanja pare |
| Oprema | - 1 x Posuda za dolivanje vode |
| Težina | 1.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.