Peć na pelet Alfa Plam Grazia ECO
82.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta goriva | Pelet |
| Snaga | 7,4 kW |
| Površina zagrevanja | 47.4 m2 |
| Širina peći | 50 cm |
| Dubina peći | 28.6 cm |
| Visina peći | 87 cm |
| Boja | Crna |
| Pozicija dimne cevi | Pozadi |
| Vrsta aparata | Peći |
| Težina | 53.50 kg |
| Proizvođač | ALFA-PLAM AD |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | Grazia ECO |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta goriva | Pelet |
| Snaga | 7,4 kW |
| Površina zagrevanja | 47.4 m2 |
| Širina peći | 50 cm |
| Dubina peći | 28.6 cm |
| Visina peći | 87 cm |
| Boja | Crna |
| Pozicija dimne cevi | Pozadi |
| Vrsta aparata | Peći |
| Težina | 53.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.