Peć na pelet TimSistem TISSA E Taupe
134.690,00
Dostava
Premium dostava na adresu - 2.500,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
Peć na pelet predstavlja savremeno rešenje za ekonomično, ekološko i efikasno grejanje doma. Razvijena je kao odgovor na potrebe tržišta za pouzdanim i energetski efikasnim sistemima grejanja, a svojim dizajnom sa ravnom gornjom pločom donosi dodatnu praktičnost i estetsku eleganciju u svaki prostor.
Pri izradi ove peći korišćeni su najkvalitetniji čelični limovi, otporne vatrostalne boje, kao i termootporno staklo koje omogućava dugotrajnu i bezbednu upotrebu. Dodatnu sigurnost i zaptivenost obezbeđuju bezazbestne vatrootporne zaptivne vrpce, koje doprinose efikasnijem sagorevanju i većoj energetskoj efikasnosti.
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 6 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Širina peći | cm |
| Dubina peći | cm |
| Visina peći | cm |
| Boja | Braon |
| Vrsta aparata | Peći |
| Težina | 95.00 kg |
| Proizvođač | TimSistem DOO |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | TISSA E Taupe |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 6 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Širina peći | cm |
| Dubina peći | cm |
| Visina peći | cm |
| Boja | Braon |
| Vrsta aparata | Peći |
| Težina | 95.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.