Peć na čvrsto gorivo Alfa ELITA III SL eco
43.490,00
Dostava
Premium dostava na adresu - 2.500,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Peći |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 8 kW / 7 kW |
| Površina zagrevanja | 51 m2 |
| Širina peći | 45,5 cm |
| Dubina peći | 44,2 cm |
| Visina peći | 86,5 cm |
| Boja | Slonova kost |
| Pozicija dimne cevi | Gore |
| Težina | 97.00 kg |
| Proizvođač | - |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Model | ELITA III SL eco |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Peći |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 8 kW / 7 kW |
| Površina zagrevanja | 51 m2 |
| Širina peći | 45,5 cm |
| Dubina peći | 44,2 cm |
| Visina peći | 86,5 cm |
| Boja | Slonova kost |
| Pozicija dimne cevi | Gore |
| Težina | 97.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.