Peć Alfa CENTRAL 23 R2 Antracit
4,4
(7)
77.841,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Etažne |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 20 kW |
| Površina zagrevanja | 77-128 m2 |
| Širina peći | 36 cm |
| Dubina peći | 61 cm |
| Visina peći | 85 cm |
| Boja | Antracit |
| Pozicija dimne cevi | Višestruko |
| Težina | 153.00 kg |
| Proizvođač | ALFA-PLAM AD |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |
| Model | CENTRAL 23 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Etažne |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 20 kW |
| Površina zagrevanja | 77-128 m2 |
| Širina peći | 36 cm |
| Dubina peći | 61 cm |
| Visina peći | 85 cm |
| Boja | Antracit |
| Pozicija dimne cevi | Višestruko |
| Težina | 153.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.