Paročistač Gorenje SC1506W
14.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Pritisak pare | 0,2 bar |
| Snaga | 1500 W |
| Zapremina rezervoara | 0,4 l |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | - 3-u-1 dizajn parni čistač kao uspravni, sa produženim dometom ili ručni - 6 u 1 efikasnost od poda do plafona: četka za odeću, džoger, bakarna četka, mala okrugla četka, mop, parni čistač - automatska podašavanja pare |
| Dužina kabla | 5 m cm |
| Oprema | - Mikrofiber krpa - Nastavak za prozore - Nastavak za paru - Nastavak za krpu za čišćenje - Mala četka - Okrugla četka - Mikrofiber krpa - Nastavak za prozore - Četka za čišćenje |
| Težina | 4.40 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SC1506W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Pritisak pare | 0,2 bar |
| Snaga | 1500 W |
| Zapremina rezervoara | 0,4 l |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | - 3-u-1 dizajn parni čistač kao uspravni, sa produženim dometom ili ručni - 6 u 1 efikasnost od poda do plafona: četka za odeću, džoger, bakarna četka, mala okrugla četka, mop, parni čistač - automatska podašavanja pare |
| Dužina kabla | 5 m cm |
| Oprema | - Mikrofiber krpa - Nastavak za prozore - Nastavak za paru - Nastavak za krpu za čišćenje - Mala četka - Okrugla četka - Mikrofiber krpa - Nastavak za prozore - Četka za čišćenje |
| Težina | 4.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.