Parna stanica Philips PSG6020/30
27.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 2400 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Plus |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela / Ljubičasta |
| Kapacitet | 1,8 l |
| Ostalo | - Vreme zagrevanja: 2 min - OptimalTEMP tehnologija - Easy De-Calc Plus za otklanjanje kamenca - Podsetnik za Calc Clean - Automatsko isključivanje - Upozorenje za nizak nivo vode - Dopunjavanje tokom peglanja - Mogućnost korišćenja vode sa česme - Odlaganje kabla za napajanje |
| Težina | 3.40 kg |
| Uvoznik | MISON D.O.O BEOGRAD (ZEMUN), BEOGRAD ZEM |
| Zemlja porekla | - |
| Model | PSG6020/30 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2400 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Plus |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Bela / Ljubičasta |
| Kapacitet | 1,8 l |
| Ostalo | - Vreme zagrevanja: 2 min - OptimalTEMP tehnologija - Easy De-Calc Plus za otklanjanje kamenca - Podsetnik za Calc Clean - Automatsko isključivanje - Upozorenje za nizak nivo vode - Dopunjavanje tokom peglanja - Mogućnost korišćenja vode sa česme - Odlaganje kabla za napajanje |
| Težina | 3.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.