Pametni sat NOISE PRO6MAXBR COLORFIT PRO 6 titanium braon
14.999,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Dijagonala ekrana | 1,96" |
| GPS | Da |
| Bluetooth | Da |
| Boja | Braon |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Kompatibilnost: Android, IOS - 100+ sportskih režima - Operativni sistem: Proprietary OS, Nebula UI 2.0 - AI watchface-ovi vođeni veštačkom inteligencijom: automatski se prilagođavaju Vašem stilu - AI fitnes i wellness asistent: pruža personalizovane uvide i preporuke prilagođene VašIm zdravstvenim i wellness ciljevima EN 2 procesor: poboljšane performanse zahvaljujući naprednom EN 2 procesoru za besprekorno funkcionisanje-brže i stabilnije |
| Težina | 0.30 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | PRO6MAXBR COLORFIT PRO 6 titanium braon |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 1,96" |
| GPS | Da |
| Bluetooth | Da |
| Boja | Braon |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Kompatibilnost: Android, IOS - 100+ sportskih režima - Operativni sistem: Proprietary OS, Nebula UI 2.0 - AI watchface-ovi vođeni veštačkom inteligencijom: automatski se prilagođavaju Vašem stilu - AI fitnes i wellness asistent: pruža personalizovane uvide i preporuke prilagođene VašIm zdravstvenim i wellness ciljevima EN 2 procesor: poboljšane performanse zahvaljujući naprednom EN 2 procesoru za besprekorno funkcionisanje-brže i stabilnije |
| Težina | 0.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.