Pametni sat NOISE ENDEAVOURBK NOISEFIT crni
7.999,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Dijagonala ekrana | 1,46" |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | 300 mAh |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Operativni sistem: Custom OS - AMOLED Always On Display - Pogledajte svoje podatke jasno na impresivnom ekranu koji je uvek uključen - Robustan dizajn - Sat je napravljen da bude sportski i otporan na udarce - SoS tehnologija - Aktivira hitan poziv ka omiljenom kontaktu kada se dugme SOS pritisne 5 puta - Bluetooth pozivi - Hands-free pozivi direktno sa zgloba, pristup tastaturi, pregled poziva i čuvanje do 10 kontakata - Osvetljenje 600 nita - Jednostavno čitanje ekrana i na suncu, idealno za spoljašnje uslove - Specijalne funkcije - Praćenje aktivnosti, Praćenje kalorija, Merač pulsa, Notifikacije, Oksimetar (SpO2) |
| Težina | 0.30 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | ENDEAVOURBK NOISEFIT crni |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 1,46" |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | 300 mAh |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Operativni sistem: Custom OS - AMOLED Always On Display - Pogledajte svoje podatke jasno na impresivnom ekranu koji je uvek uključen - Robustan dizajn - Sat je napravljen da bude sportski i otporan na udarce - SoS tehnologija - Aktivira hitan poziv ka omiljenom kontaktu kada se dugme SOS pritisne 5 puta - Bluetooth pozivi - Hands-free pozivi direktno sa zgloba, pristup tastaturi, pregled poziva i čuvanje do 10 kontakata - Osvetljenje 600 nita - Jednostavno čitanje ekrana i na suncu, idealno za spoljašnje uslove - Specijalne funkcije - Praćenje aktivnosti, Praćenje kalorija, Merač pulsa, Notifikacije, Oksimetar (SpO2) |
| Težina | 0.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.