Pametni sat KSIX BXSW24R CORE2 AMOLED pink
6.999,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Dijagonala ekrana | 1,43'' |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | - 300 mAh |
| Boja | Roze |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.30 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BXSW24R |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 1,43'' |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | - 300 mAh |
| Boja | Roze |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.