Pametni sat HIFUTURE FIT ULTRA3 crveni
4.499,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Dijagonala ekrana | 2.0" |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | 350 mAh |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Krvni pritisak, podaci nisu za medicinsku upotrebu - Nivo kiseonika u krvi, ugrađen pravi senzor za kiseonik u krvi - Menstrualni ciklus, zabeleži period trudnoće - Alarm, pronađi telefon, prilagođavanje osvetljenja, postavljanje na bešumno, resetovanje, isključivanje - Podsetnici: alarm, podsetnik za vodu, podsetnik za dugotrajno sedenje, podsetnik za lekove, podsetnik za sastanke - Sinhronizovani podaci: podaci o sportu i podaci o detekciji zdravlja |
| Težina | 0.30 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | FIT ULTRA3 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 2.0" |
| Bluetooth | Da |
| Baterija | 350 mAh |
| Boja | Crvena |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Krvni pritisak, podaci nisu za medicinsku upotrebu - Nivo kiseonika u krvi, ugrađen pravi senzor za kiseonik u krvi - Menstrualni ciklus, zabeleži period trudnoće - Alarm, pronađi telefon, prilagođavanje osvetljenja, postavljanje na bešumno, resetovanje, isključivanje - Podsetnici: alarm, podsetnik za vodu, podsetnik za dugotrajno sedenje, podsetnik za lekove, podsetnik za sastanke - Sinhronizovani podaci: podaci o sportu i podaci o detekciji zdravlja |
| Težina | 0.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.