Multipraktik Gorenje MMC600XG
4,6
(7)
9.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
| Snaga | 600 W |
| Broj brzina | 6 |
| Zapremina posude za mešanje | 4 l |
| Garancija | 2 godine |
| Sigurnosni sistem | -Zaštita od pregrevanja za dodatnu bezbednost - Sigurnosni prekidač - Zaštita od ponovnog uključenja za veću sigurnost u kuhinji - Zaštitni poklopac - Zaštićeni pogonski delovi - Zaključavanje motora za dodatnu sigurnost |
| Oprema | - Mešenje testa - Dodatak za mućenje - Nastavak za mešanje Nogice: - Vakuumske nožice za potpunu stabilnost |
| Težina | 4.70 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MMC600XG |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 600 W |
| Broj brzina | 6 |
| Zapremina posude za mešanje | 4 l |
| Garancija | 2 godine |
| Sigurnosni sistem | -Zaštita od pregrevanja za dodatnu bezbednost - Sigurnosni prekidač - Zaštita od ponovnog uključenja za veću sigurnost u kuhinji - Zaštitni poklopac - Zaštićeni pogonski delovi - Zaključavanje motora za dodatnu sigurnost |
| Oprema | - Mešenje testa - Dodatak za mućenje - Nastavak za mešanje Nogice: - Vakuumske nožice za potpunu stabilnost |
| Težina | 4.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.