Monitor Lenovo L22i-40 21.5"/FHD/1920x1080/75Hz/4ms/VGA/HDMI/FreeSync/siva
4,6
(10)
11.691,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 21.5'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75Hz |
| Odziv (ms) | 4 |
| Povezivanje | - VGA - HDMI x 1 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.90 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | L22i-40 |
8.541 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(10)
10.341 RSD
NEDOSTUPAN
10.791 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(11)
12.990 RSD
11.691 RSD
4,2
(6)
22.490 RSD
20.241 RSD
4,7
(12)
8.991 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 21.5'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75Hz |
| Odziv (ms) | 4 |
| Povezivanje | - VGA - HDMI x 1 |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.