Monitor AOC 24G4HA 23.8"/FHD/1920x1080/200Hz/0,5ms/HDMI/DP
13.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | LCD |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 200 Hz |
| Odziv (ms) | 0,5 ms |
| Povezivanje | - 2 x HDMI - Display Port |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.93 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | - |
4,8
(11)
11.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(11)
12.990 RSD
4,6
(13)
12.990 RSD
10.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
12.490 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | LCD |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 200 Hz |
| Odziv (ms) | 0,5 ms |
| Povezivanje | - 2 x HDMI - Display Port |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.93 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.