Mobilni telefon Xiaomi Redmi Note 15 Pro 8/256GB plava
4,7
(21)
32.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 15 Hyper OS 2 |
| CPU | - Mediatek Helio G200 Ultra ( 6nm ) - Procesor: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Dijagonala ekrana | 6.77" |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 px |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 200 MP + 8 MP |
| Kamera (prednja) | 32 MP |
| USB opcije | - USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Plava |
| Baterija | 6500 mAh |
| Dimenzije | 163.2mm x 76.3mm x 8mm |
| Garancija | 2 godine |
| Senzori | - Senzor otiska prsta (smešten ispod ekrana; optički) - Akcelerometar - Proximity - Žiroskop - Kompas - GPS - GALILEO - GLONASS - QZSS - BDS - NFC - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; Wi-Fi Direct - Bluetooth 5.3; A2DP; LE |
| Težina | 0.24 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Redmi Note 15 Pro 8/256GB plava |
4,5
(7)
37.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 15 Hyper OS 2 |
| CPU | - Mediatek Helio G200 Ultra ( 6nm ) - Procesor: Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Dijagonala ekrana | 6.77" |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 px |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 200 MP + 8 MP |
| Kamera (prednja) | 32 MP |
| USB opcije | - USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Plava |
| Baterija | 6500 mAh |
| Dimenzije | 163.2mm x 76.3mm x 8mm |
| Garancija | 2 godine |
| Senzori | - Senzor otiska prsta (smešten ispod ekrana; optički) - Akcelerometar - Proximity - Žiroskop - Kompas - GPS - GALILEO - GLONASS - QZSS - BDS - NFC - Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; Wi-Fi Direct - Bluetooth 5.3; A2DP; LE |
| Težina | 0.24 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.