Mobilni telefon Xiaomi Redmi Note 15 8/256GB ljubičasta
4,6
(24)
0,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS 2 |
| CPU | Mediatek Helio G100 Ultra |
| Dijagonala ekrana | 6.77" |
| Rezolucija ekrana | 2392 x 1080 piksela |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 108MP + 2 MP |
| Kamera (prednja) | 20 MP |
| USB opcije | - USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Ljubičasta |
| Baterija | 6000 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Opis ekrana | - Rezolucija: 2392 x 1080 - Osvežavanje ekrana: do 120Hz - Gustina ekrana: ~388 ppi - Odnos stranice: 20:09 - P-OLED - Gorilla Glass 7i |
| Senzori | - Senzor otiska prsta ugrađen u ekran - AI otključavanje prepoznavanjem lica - Senzor blizine - senzor ambijentalnog svetla - akcelerometar - elektronski kompas - IR blaster - žiroskop |
| Težina | 0.24 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Note 15 8/256GB ljubičasta |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS 2 |
| CPU | Mediatek Helio G100 Ultra |
| Dijagonala ekrana | 6.77" |
| Rezolucija ekrana | 2392 x 1080 piksela |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 108MP + 2 MP |
| Kamera (prednja) | 20 MP |
| USB opcije | - USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Ljubičasta |
| Baterija | 6000 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Opis ekrana | - Rezolucija: 2392 x 1080 - Osvežavanje ekrana: do 120Hz - Gustina ekrana: ~388 ppi - Odnos stranice: 20:09 - P-OLED - Gorilla Glass 7i |
| Senzori | - Senzor otiska prsta ugrađen u ekran - AI otključavanje prepoznavanjem lica - Senzor blizine - senzor ambijentalnog svetla - akcelerometar - elektronski kompas - IR blaster - žiroskop |
| Težina | 0.24 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.