Mobilni telefon Xiaomi 17T 12/256GB crna
4,8
(23)
82.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Xiaomi HyperOS 3 |
| CPU | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
| Dijagonala ekrana | 6.59" |
| Rezolucija ekrana | 2756 x 1268 piksela |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 50 MP + 12 MP |
| Kamera (prednja) | 32 MP |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Crna |
| Baterija | 6500 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 17T 12/256GB crna |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Xiaomi HyperOS 3 |
| CPU | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
| Dijagonala ekrana | 6.59" |
| Rezolucija ekrana | 2756 x 1268 piksela |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 50 MP + 12 MP |
| Kamera (prednja) | 32 MP |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Boja | Crna |
| Baterija | 6500 mAh |
| Garancija | 2 godine |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.