Mobilni telefon Samsung Galaxy S25 12/256 5G silver
96.990,00
Poslednja cena
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 15, One UI 7 |
| CPU | - Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite - 8 jezgara |
| Dijagonala ekrana | 6.2'' |
| Rezolucija ekrana | 2340x1080 piksela |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Kamera (prednja) | 12 MP |
| Kamera - opcije | - 3x optical zoom - Super Steady video - Video snimanje: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 10-bit HDR, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Srebrna |
| Baterija | - 4000 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.16 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | S25 12/256 5G |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 15, One UI 7 |
| CPU | - Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite - 8 jezgara |
| Dijagonala ekrana | 6.2'' |
| Rezolucija ekrana | 2340x1080 piksela |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Kamera (prednja) | 12 MP |
| Kamera - opcije | - 3x optical zoom - Super Steady video - Video snimanje: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 10-bit HDR, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Da |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Srebrna |
| Baterija | - 4000 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.16 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.