Mobilni Telefon Samsung Galaxy A37 6/128GB 5G Awesome Lavender
4,7
(11)
45.891,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/819-528
Ivanjica
Centralni magacin
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 16 |
| CPU | Octa-core (4x2.75 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Dijagonala ekrana | 6.7" |
| Rezolucija ekrana | 2340x1080 piksela |
| RAM memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Memorija | 128 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 8 MP + 5 MP |
| Kamera (prednja) | 12 MP |
| Kamera - opcije | Features: LED flash, panorama, HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Ne |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Ljubičasta |
| Baterija | 5000 mAh |
| Dimenzije | 162.9 x 78.2 x 7.4 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.20 kg |
| Uvoznik | ROAMING ELECTRONICS DOO BEOGARD, BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | A37 6/128GB 5G Awesome Lavender |
4,8
(11)
50.990 RSD
45.891 RSD
5,0
(17)
50.990 RSD
45.891 RSD
5,0
(10)
62.990 RSD
56.691 RSD
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| Operativni sistem | Android 16 |
| CPU | Octa-core (4x2.75 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Dijagonala ekrana | 6.7" |
| Rezolucija ekrana | 2340x1080 piksela |
| RAM memorija | 6 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Memorija | 128 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 8 MP + 5 MP |
| Kamera (prednja) | 12 MP |
| Kamera - opcije | Features: LED flash, panorama, HDR Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Ne |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Ljubičasta |
| Baterija | 5000 mAh |
| Dimenzije | 162.9 x 78.2 x 7.4 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.