Mobilni telefon Samsung Galaxy A17 4/128GB 5G EE crni
25.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Platforma | Android |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Dijagonala ekrana | 6.7" |
| Rezolucija ekrana | 2340x1080 piksela |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | GB |
| Memorija | 128 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Kamera (prednja) | 13 MP |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Ne |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Crna |
| Baterija | 5000 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Uvoznik | ROAMING ELECTRONICS DOO BEOGARD, BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Galaxy A17 4/128GB 5G EE crni |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Platforma | Android |
| CPU | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Dijagonala ekrana | 6.7" |
| Rezolucija ekrana | 2340x1080 piksela |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | GB |
| Memorija | 128 GB |
| Tip kartice | Nano-SIM |
| Dual Sim | Da |
| Kamera (zadnja) | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Kamera (prednja) | 13 MP |
| USB opcije | USB-C |
| NFC | Da |
| Bluetooth | Da |
| WLAN | Ne |
| GPS | Da |
| Radio | Ne |
| Boja | Crna |
| Baterija | 5000 mAh |
| Garancija | 2 godine |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.